social
Всі наші акції та розіграші в instagram

Смачні та якісні суші у Сумах по доступним цінам — це KILOGRAMM SUSHI PROJECT 

Традиційна японська їжа останніми роками стала дуже поширеною. Зараз практично кожен ресторан має в меню її страви. І в цьому немає нічого дивного. Їх неповторний смак утворюється при поєднанні свіжої риби або ж інших морепродуктів, вареного рису, соковитих овочів, водоростей норі, м’якого східного сиру та незвичних для нас спецій. Цей набір є досить корисним для людського організму. Ще одна причина полюбити східні делікатеси — їх екзотичний зовнішній вигляд. Як відомо, японці великі естети, тому їх страви виглядають як справжній шедевр мистецтва. 

 

Поласувати смачними та по-справжньому якісними суші в Сумах пропонує компанія Кілограм. Її працівники є кваліфікованими спеціалістами, які працюють на результат та мають відмінну репутацію. Саме тому їх продукція завжди найвищої якості. 

 

Переваги замовлення суші в Сумах у KILOGRAMM 

Наші постачальники — це компанії, які мають необхідний досвід, бездоганні рекомендації, постійно проходять аудіювання якості продукції. Сировина перевозиться за допомогою сучасного обладнання, що дозволяє не просто зберегти її в найкращому вигляді, а й знищити будь-яких шкідників. Продукти потрапляють до нас в ідеальному стані, який підтримується вже на нашій кухні завдяки потужним приладам (морозильні та холодильні шафи, спеціальні стелажі, термобокси, столи з охолоджувальною стільницею та інше). Для виготовлення їжі також застосовується новітнє оснащення, що дозволяє ідеально дотримуватись рецептури та доводити продукти до відмінного ступеню готовності. 

 

Замовити суші у Сумах від Кілограм, це означає отримати:

 

 

Швидка доставка суші в Сумах — це Кілограм Суші Проджект

Швидкість виконання заявок — це наша гордість. Ми маємо власну службу доставки. Тому ви можете отримувати свої страви за  максимально короткий час. Оператор приймає замовлення (зробити можна через форму на сайті або ж зателефонувавши менеджеру), передає його шеф-кухарям. Вони одразу ж приступають до його виконання. Тільки що приготовані страви передаються кур‘єру, який тут же везе їх до вас. Можна скористатись сервісом «безкоштовна доставка суші Суми», якщо ви обрали їжу на мінімальну суму замовлення. 

Також ми арешті готові представити Вам те, над чим не досипали довгих ночей! Відтепер разом з улюбленим ролом в Кілограм можна замовити й улюблену піцу і не одну! Наша команда поповнилась професійними піцайолами, тому найкраща піца в Сумах вже чекає на тебе! Замовляй піцу з доставкою та отримуй шматочок Італії на своєму столі вже сьогодні!

 

З KILOGRAMM SUSHI PROJECT навіть простий обід в офісі перетвориться на маленьке свято!