<span class="prmn-cmngr-message" data-key="insta_title"></span>
Всі наші акції та розіграші в instagram

Шукаєш "суші Чернігів"? Тоді тобі до KILOGRAMM SUSHI PROJECT! 

Кухня Японії приваблює гурманів усього світу своїм надзвичайним смаком, що утворюється завдяки поєднанню майже необробленої риби чи інших морських дарів, рису, свіжих овочів, м’якого східного сиру, водоростей та екзотичних приправ. Такий набір продуктів робить їжу не лише смачною, а й корисною, багатою на вітаміни та мінерали. 

 

Саме ці характеристики роблять суші популярними та затребуваними в усіх куточках світу. Сьогодні у меню багатьох ресторанів нашої країни пропонують східні делікатеси. Замовити суші у Чернігові можна практично будь-де. Але необхідно зважувати на якість цих страв. 

 

Які переваги ви отримуєте при замовленні суші у KILOGRAMM SUSHI PROJECT?

У нашій команді працюють люди, для яких процес створення їжі — не просто заробіток. Кожен із них любить свою справу та докладає всіх зусиль, щоб ви отримали дійсно якісний та неперевершено смачний продукт. 

 

Наші постачальники — це компанії з бездоганною репутацією, великим досвідом та повною відповідністю найвищим нормам якості. Сировина перевозиться за допомогою сучасної техніки, що дозволяє у повній мірі зберегти її свіжість та смакові властивості. 

 

Переваги Кілограм:

 

 

Швидка доставка суші у Чернігові

Завдяки нашій власній кур‘єрській службі ми доставляємо ваші замовлення суші вчасно та в ідеальному вигляді. Замовити суші у місті Чернігів можна через сайт KILOGRAMM SUSHI PROJECT чи за допомогою телефону. Менеджер після з’ясування всіх дрібничок передасть заявку на кухню, де одразу ж візьмуться за приготування їжі. Після цього кур‘єр доправить її вам за вказаною вами адресою. Пропонуємо скористатися послугою «безкоштовна доставка суші Чернігів». Вона діє за умови замовлення на мінімальну суму. 

 

KILOGRAMM SUSHI PROJECT — це ідеальні суші за привабливою ціною!