<span class="prmn-cmngr-message" data-key="insta_title"></span>
Всі наші акції та розіграші в instagram

Найсвіжіші та найсмачніші суші в Житомирі від KILOGRAMM SUSHI PROJECT

 Плануєте незвичайну вечерю чи бажаєте просто перекусити традиційними стравами Японії? Кілограм.Суші Проджект допоможе поласувати улюбленими суші, сашимі та ролами. 

Зараз заклади, які пропонують східні делікатеси, є майже в кожному куточку країни. Така їжа стає все більш популярною та бажаною. Що ж так приваблює в ній? Це, перш за все, екзотичне поєднання смаків норі (водоростей), спеціальних сортів рису, риби чи інших морських дарів, овочів, східних різновидів сиру, незвичних приправ та соусів. Також суші приваблюють неперевершеним ароматом і оригінальністю подачі. Бажаючих насолодитись японськими стравами з кожним днем стає все більше й більше. 

Де замовити суші у Житомирі

Делікатеси традиційної кухні загадкової Японії у Житомирі у наш час є практично в кожному ресторані, існує тут багато суші-барів. Чи завжди там пропонуються дійсно свіжі та якісні страви? Це питання цікавить усіх, бо для приготування суші застосовується практично сира риба або ж морепродукти. Компанія KILOGRAMM. SUSHI PROJECT постійно контролює якість сировини та співпрацює виключно з надійними постачальниками. Обов’язковою умовою є дотримання сучасних норм при її перевезенні. 

При отриманні продукти обов’язково проходять перевірку. Для їх зберігання застосовується новітнє високотехнологічне обладнання. Навіть у процесі виготовлення страв, завдяки сучасним моделям холодильної техніки,  підтримується необхідна для збереження свіжості температура сировини. Точність рецептури досягається використанням останніх технічних розробок. 

Суші сети та роли у Житомирі від Кілограм. Суші Проджект

Наша компанія пропонує великий асортимент японських страв:

Для довершеності смаку під час приготування та при подачі страв додаються натуральні японські приправи. Східна кухня відома своїми соусами. Майстри Кілограм виготовляють їх самостійно, повністю зберігаючи рецептуру, із свіжих продуктів, не застосовуючи концентрати.

Ми любимо своїх клієнтів та робимо усе можливе, щоб ви змогли насолодитись справжнім смаком якісних суші. З цією метою компанія проводить спеціальні акції. З ними можна ознайомитись на нашому сайті.

Швидка доставка суші у Житомирі — це KILOGRAMM. SUSHI PROJECT 

На постійній основі діє послуга «безкоштовна доставка суші». Вона передбачає мінімальний заказ. На сьогодні ця сума складає 300 грн. Якщо ви замовили на меншу суму, доставка суші буде коштувати зовсім недорого. Оплата приймається готівкою. Також можна розрахуватись карткою чи сертифікатом. 

Щоб замовити суші в Житомирі, можна скористатись формою замовлення на сайті чи зателефонувати за номером телефону. Оператор приймає замовлення, уточнює деталі та одразу передає на кухню, де страви починають готувати одразу після цього. Без зволікань вже готові делікатеси передаються кур’єру. Він максимально швидко привозить їх у твердій термосумці за вашою адресою. 

Наявність власної курєрській службі дозволяє доставляти замовлення якомога швидше та зі збереженням їх належного вигляду. 

KILOGRAMM. SUSHI PROJECT гарантує найвищу якість та неперевершений смак страв!