social
Всі наші акції та розіграші в instagram

Найсмачніші та найсвіжіші суші у Кременчуці — це KILOGRAMM SUSHI PROJECT
Самые вкусные суши Кременчуга — это Килограмм Суши Проджект

Популярність японської традиційної кухні зростає з кожним роком. Тому кількість ресторанів цього напрямку стрімко росте у всій країні. Незвичайний смак, що є результатом поєднанням риби чи морепродуктів з рисом, овочами, водоростями та східними сортами сиру з додаванням спеціальних приправ і соусів, апетитний аромат, екзотичний вигляд — ось щось приваблює людей. 

Сьогодні скуштувати суші у Кременчуці пропонують багато закладів. Але, враховуючи особливості приготування японських делікатесів, варто задуматись, наскільки можна бути впевненим у їх свіжості та якості. Компанія KILOGRAMM SUSHI PROJECT - це команда професіоналів, кожен з яких має чималий досвід роботи. Замовляючи їжу у нас, ви можете бути впевненими у її стовідсотковій якості. 

 

Чому варто замовити суші у KILOGRAMM SUSHI PROJECT?

 Ми ретельно відбираємо постачальників та перевіряємо відповідність сировини усім сучасним нормам. Перевізники, з якими співпрацює Кілограм, застосовують новітні засоби для транспортування продуктів. Завдяки цьому риба та інші морепродукти, рис, овочі, сир потрапляють до нас у відмінному стані. Для їх зберігання на нашій кухні використовується потужне обладнання. Це дозволяє підтримувати потрібну температуру навіть у процесі приготування. 

Ми пропонуємо:

Наше меню справить враження на кожного. Розмаїття страв дозволяє обрати делікатеси на будь-який смак та гаманець. У нас можна замовити суші чи роли у традиційному їх виконанні або ж з різними додатками, запечені теплі роли, суші-кейки, напої, преміум роли, суші сети, а для маленьких шанувальників японської кухні існує дитяче меню.

 

Найшвидша доставка суші у Кременчуці від KILOGRAMM SUSHI PROJECT

Команда Кілограм працює максимально швидко, щоб ви змогли насолодитись улюбленими стравами. Одразу ж після отримання замовлення оператор з’ясовує усі деталі та передає його кухарям. Без затримок вони починають готувати. Вже готові делікатеси одразу ж передаються кур’єру. Ми маємо власну службу доставки, завдяки чому перевезення замовлень відбувається якнайшвидше. 

Для збереження унікальності смаку використовуються харчові термопакети та термосумки. Безкоштовна доставка суші у Кременчуці від Кілограм Суші Проджект можлива при мінімальному замовленні. Оплата за доставку незначна у разі, якщо сума замовлення складає менше встановленого мінімуму. 

 

KILOGRAMM SUSHI PROJECT дарує надзвичайний смак та абсолютну якість страв!