social
Всі наші акції та розіграші в instagram

Найкращі суші у Вінниці - це KILOGRAMM SUSHI PROJECT

Японська кухня на сьогодні є однією з найпоширеніших у світі. Це не дивно, адже її рецепти самобутні та передбачають здорову їжу. Японці віддають перевагу натуральним продуктам, що піддаються мінімальній температурній обробці під час приготування. Результатом такого підходу є ціла гама неперевершених страв, які неймовірно смачні, корисні та мають привабливий зовнішній вигляд. 

Вінниця — чудове місто, де є багато цікавих місць, серед яких чимало атмосферних закладів, що пропонують скуштувати японські делікатеси. Та обираючи місце, де можна замовити суші у Вінниці, треба зважувати на їх якість. Компанія Кілограм Суші Проджект спеціалізується на створенні оригінальних страв японської кухні з першокласних інгредієнтів у відповідності з класичними рецептами та за допомогою найсучаснішого обладнання. 

 

Що ви отримуєте, коли робите замовлення суші у KILOGRAMM SUSHI PROJECT?

Наші спеціалісти — це справжні професіонали, які мають досвід та знають свою справу. Вони слідкують за відповідністю усім сучасним нормам якості на всіх етапах — від постачання до доставки. Саме тому страви на вашому столі такі смачні і свіжі! 

Кілограм співпрацює виключно з перевіреними постачальниками сировини, які постійно проходять контроль якості з відмінним результатами. Оскільки більшість продуктів транспортується з далеких країн, дуже важливо, щоб під час їх перевезення максимально зберігалась свіжість. Ми обираємо компанії, що використовують сучасне оснащення та найновіші технології. Саме тому сировина потрапляє на нашу кухню в ідеальному стані. Для її зберігання та приготування ми застосовуємо останні моделі високотехнологічних приладів. Це дозволяє створювати надзвичайно смачні та абсолютно якісні страви. 

Наші клієнти можуть розраховувати на:

 

Швидка доставка суші у Вінниці — це KILOGRAMM SUSHI PROJECT

Замовленні суші можна зробити через форму на сайті чи за номером телефону. Оператор приймає замовлення та без затримок передає його на кухню. Одразу після цього починається приготування. Готове замовлення забирає кур’єр і невідкладно привозить на вашу адресу. Існує послуга «безкоштовна доставка суші» у Вінниці. Щоб скористатися нею, необхідно зробити мінімальне замовлення. 

 

Під час перевезення страви залишаються у відмінному стані завдяки застосуванню термосумок та харчових термопакетів. 

 

KILOGRAMM SUSHI PROJECT — це найвища якість, швидкість та приємні ціни!