social
Всі наші акції та розіграші в instagram

Найкращі суші у м. Рівне — це KILOGRAMM SUSHI PROJECT 
Лучшие суши сеты города Ровно — это суши сеты от Килограмм

Традиційні японські страви можна сміливо назвати одними з найпопулярніших у світі. Все завдяки самобутнім, оригінальним рецептам, які базуються на свіжих та натуральних, практично необроблених продуктах. Така їжа є не тільки дуже смачною, а й корисною. Вона має незвичайний вигляд та апетитний аромат, що також вабить гурманів. 

У Рівному є чимало цікавих закладів, де пропонується поласувати східними делікатесами. Але при виборі місця, в якому можна замовити суші у Рівному, варто подумати про їх якість та безпечність для організму. KILOGRAMM SUSHI PROJECT — це команда професіоналів, для яких важлива репутація. Тому вони прагнуть найвищих оцінок в усьому. Для них японські рецепти — це не просто приготування їжі, це справжній творчий процес, в основі якого лежить суворе дотримання стандартів якості. Саме тому ви можете бути впевнені у свіжості, якості та неперевершеному смаку наших страв.

 

Чому саме Кілограм? 

Наша компанія працює тільки з надійними, перевіреними часом постачальниками. Вони мають ідеальну репутацію та постійно проходять усі належні перевірки. Багато продуктів для приготування східних делікатесів замовляються здалеку. Тому ми обов’язково слідкуємо, щоб перевізники використовували сучасне обладнання та дотримувались відповідних норм при транспортуванні сировини. 

Це дозволяє отримувати виключно свіжі й якісні продукти. Для їх зберігання та обробки наша кухня обладнана найсучаснішими високотехнологічними приладами. Сировина залишається в ідеальному стані. Це дає змогу створювати надзвичайно смачні та корисні страви. 

Обираючи KILOGRAMM, ви отримуєте:

 

KILOGRAMM SUSHI PROJECT — це швидка доставка суші у Рівному. 

Щоб оформити замовити суші у Рівному, можна залишити свої дані на сайті або зателефонувати менеджеру. Він прийме замовлення суші і одразу ж передасть його кухарям. Страви починають готуватись без затримок. Після приготування кур‘єр доставить їх за вказаною адресою. Для перевезення застосовуються сучасні термосумки. Ми пропонуємо скористатись послугою «безкоштовна доставка суші Рівне». Для цього треба зробити замовлення на мінімальну суму. 

 

Насолоджуйтесь свіжими та смачними японськими стравами разом із KILOGRAMM SUSHI PROJECT!