Доставка суши

Замовлення

Замовити суші можна:

На цьому сайті;

По телефону;

У пункті самовивозу.

Доставка

Зона доставки:

Час доставки - 60 хвилин*

Вартість доставки при покупці на суму до грн - грн.

Вартість доставки при покупці на суму понад грн - безкоштовно.

Оплата

Оплата при доставці можливо готівкою або карткою

Оплата при самовивозі можлива готівкою,

Картою або сертифікатом.

* Якщо час доставки на даний момент перевищує 60 хвилин - з Вами зв'яжеться співробітник для уточнення часу доставки.


Товариство з обмеженою відповідальністю «КІЛОГРАММ ФРАНЧАЙЗИНГ» (надалі – «КІЛОГРАММ ФРАНЧАЙЗИНГ») не вчиняла жодного правочину з власниками веб-сайту www.glovoapp.com (надалі – glovoapp) – Товариства з обмеженою відповідальністю «Гловоапп Україна» (надалі – «Гловоапп Україна»), що є заснованим компанією Glovoapp23, S.L. (надалі – «Glovo») щодо розміщення замовлень на доставку продукції, що виготовляється під знаком для товарів і послуг «KILOGRAMM SUSHI PROJECT». На цей час інформація про прийом замовлень на доставку продукції «KILOGRAMM SUSHI PROJECT», розміщена на веб-сайті glovoapp, не має нічого спільного зі знаком для товарів і послуг «KILOGRAMM SUSHI PROJECT» «КІЛОГРАММ ФРАНЧАЙЗИНГ». Пропозиції щодо замовлення доставки продукції «КІЛОГРАММ ФРАНЧАЙЗИНГ» не розміщуються нами на сайті glovoapp чи будь яких інших мобільних додатках, що належать «Glovo»). 

За будь-яке замовлення зроблене на сайті glovoapp «КІЛОГРАММ ФРАНЧАЙЗИНГ» не несе жодної відповідальності.

«КІЛОГРАММ ФРАНЧАЙЗИНГ» приймає замовлення виключно через офіційний сайт https://kilogramm.com.ua/ та за номером телефону 096 600 04 58, 099 000 11 05, 068 220 00 20, 099 555 11 05 .

Будь-які замовлення, що зроблені на інших ресурсах чи через інші засоби зв’язку, за винятком офіційних ресурсів «КІЛОГРАММ ФРАНЧАЙЗИНГ» (https://kilogramm.com.ua/, телефон 096 600 04 58, 099 000 11 05, 068 220 00 20, 099 555 11 05 .) не приймаються до виконання. 

Права на використання знаку для товару та послуг «КІЛОГРАММ ФРАНЧАЙЗИНГ» не передавалися «Гловоапп Україна», як і не надавалися права діяти від імені «КІЛОГРАММ ФРАНЧАЙЗИНГ», а також права на прийняття замовлень від імені «КІЛОГРАММ ФРАНЧАЙЗИНГ».