social
Всі наші акції та розіграші в instagram

Смачні та якісні суші в Херсоні від KILOGRAMM SUSHI PROJECT
Сытные и вкусные суши сеты от Килограмм в г. Херсон

Смак страв традиційної японської кухні зараз знайомий практично кожному. У всіх куточках нашої країни є спеціалізовані ресторани та суші-бари. Ці екзотичні делікатеси приваблюють оригінальним зовнішнім виглядом, апетитним ароматом, зручною формою для споживання та надзвичайним смаком, у якому поєднані нотки морських дарів, рису, норі, східних сортів сиру, свіжих овочів та незвичних приправ і соусів.

У прекрасному місті Херсон є багато цікавих закладів, що пропонують поласувати японською їжею. Але чи завжди це безпечно? Рецепти суші містять інгредієнти, що привозяться з-за кордону та швидко псуються. Вживати їх можна лише за умови повного дотримання сучасних стандартів у вирощуванні, виготовленні, перевезенні. Компанія Кілограм.Суші.Проджект пропонує якісні та смачні суші в Херсоні за доступними цінами.

Ми спеціалізуємось на приготуванні та доставці японських страв і дбаємо про свою репутацію. Тому співпрацюємо лише з надійними та перевіреними постачальниками, які мають досвід у своїй справі. Після отримання сировини ми зберігаємо її у сучасному холодильному та морозильному обладнанні. Використання високотехнологічних  приладів допомагає тримати продукти охолодженими навіть під час виготовлення страв. 

 

У нашому меню:

 

Замовлення та доставка суші в Херсоні

На сайті KILOGRAMM.SUSHI PROJECT можна оформити замовлення суші онлайн через відповідну форму чи за телефоном. Наш оператор одразу ж після отримання замовлення з’ясовує всі деталі та передає його на кухню. Шеф-кухар без затримок готує бажані страви і віддає їх кур’єру. Ми маємо власну службу доставки, тому ваше замовлення приїде за вказаною адресою максимально швидко та у належному стані. Для цього кур’єри використовують сучасні термосумки.

 

Кілограм Суші Проджект — це:

 

Замовити їжу додому в Херсоні з доставкою — це чудовий спосіб позбавитись рутинного приготування. Не потрібно витрачати на це час та мити посуд. Достатньо замовити суші й насолоджуватись свіжими, теплими стравами «з-під ножа».

 

Доставка суші в Херсоні від Кілограм допоможе створити свято для себе, родичів, друзів чи колег. Замовлення буде доставлено точно в зазначений час. Можна оформити його заздалегідь. Свіжі делікатеси, приготовані нашими майстрами зроблять будь-яке свято цікавим та вишуканим.

 

Ви можете бути впевненими в абсолютній якості замовлених страв. На всіх етапах ми перевіряємо якість продуктів. При найменших ознаках непридатності сировина утилізується. 

 

Наші ціни доступні та зрозумілі кожному. Компанія проводить спеціальні акції, ознайомитись з якими можна у відповідному розділі сайту. 

 

Якісні та смачні суші зі швидкою доставкою в Херсоні — це KILOGRAMM.SUSHI PROJECT!