social
Всі наші акції та розіграші в instagram

Смачні та якісні суші в Івано-Франківську — це KILOGRAMM SUSHI PROJECT
Вкусные и полезные суши в г. Ивано-Франковск от Килограмм

 Хочете поласувати свіжими японськими стравами у себе вдома? З Кілограм Суші Проджект це легко.

Популярність суші зростає з кожним днем. Сьогодні ресторани японської кухні є практично в кожному місті нашої країни. Неперевершений смак поєднання водоростей, рису, овочів, риби чи морепродуктів та натуральних східних видів сиру, оригінальний зовнішній вигляд, екзотичні смакові приправи, апетитний аромат — ось що робить армію прихильників суші, сашимі та ролів все більшою й більшою.

Де знайти якісні та смачні суші у Франківську?

У місті Франка традиційні японські страви пропонуються у багатьох закладах. Та чи можна бути впевненим у їх абсолютній якості? Адже рецепти передбачають використання практично необробленої риби чи морепродуктів. KILOGRAMM. SUSHI PROJECT — це завжди свіжі, якісні продукти та новітні технології приготування, що є запорукою ідеального смаку та безпечності. Ми працюємо лише з надійними, перевіреними постачальниками, які дотримуються всіх необхідних умов при транспортуванні продуктів. Це забезпечує їх максимальну свіжість. На нашій кухні застосовується сучасне обладнання, завдяки чому страви готуються швидко та з ідеальним збереженням рецептури. Високотехнологічне оснащення дозволяє зберігати потрібний температурний режим навіть під час виготовлення.

Роли і суші сети в Івано-Франківську від компанії Кілограм

У нас ви можете замовити суші на будь-який смак: 

Страви готуються з додаванням справжніх східних приправ. Соуси виготовляються нашими майстрами зі свіжих продуктів, без концентратів.

Команда  KILOGRAMM. SUSHI PROJECT робить усе, щоб подарувати вам екзотичний смак. Для цього ми проводимо різноманітні акції. Інформацію про них можна знайти у відповідному розділі на сайті. 

Найшвидша та найякісніша доставка суші у Франківську — як зробити замовлення

Наша компанія пропонує послугу «безкоштовна доставка суші» в Івано-Франківську. Щоб скористатися нею необхідно зробити замовлення на мінімальну суму (зараз вона становить 400 грн). Сплатити можна як готівкою, так і карткою або ж сертифікатом. Якщо ціна замовлення менше встановленої суми, є невеличка оплата за доставку. 

Замовити доставку суші у місті Франка можна через онлайн-форму або ж за номером телефону, вказаним на нашому сайті. Після отримання замовлення оператором та з’ясування всіх деталей, шеф-кухар швидко приготує потрібні страви і без зволікання передасть кур’єру. Для доставки використовується спеціальна термосумка, яка має тверду форму. Це дозволяє доставити замовлення у належному вигляді. Кілограм має власну кур’єрську службу. Це дозволяє у найкоротший час привезти смаколики за вказаною адресою. 

 

KILOGRAMM. SUSHI PROJECT — це неперевершений смак, абсолютна якість та ідеальний сервіс!