Про Нас

Ми - це як сервіс доставки суші та ролів, але набагато краще:

Ми мережа ресторанів суші — KILOGRAMM.Sushi Project. Ми - це якісний сервіс та швидка доставка суші та ролів у твоєму місті... Але це не все. У нас є великі плани - відкрити 60 локацій та стати кращими.

 

Для кожного завжди є місце, навіть, якщо ти не з планети Земля: 

Команда KILOGRAMM.Sushi Project. складається із професіоналів, закоханих у свою роботу. Кожен з нас прагне досягнути успіху та допомогти вирішити проблеми інших. Ми завжди  кажемо - “ми”, та ніколи - “я”. Рівність та повага, командний дух та здатність прийти на допомогу колегам - основа нашого колективу!

 

З самого початку ми маємо машину часу, але нікому не казали:

Компанія KILOGRAMM.Sushi Project. розвивається швидкими темпами, ми відкрились вже в багатьох містах України. Ми створюємо конкуренцію вчорашнім собі та це є рушійною силою становитись краще з кожним днем та в кожному місці.

Наша команда проаналізувала весь ринок японської кухні та створила свій, унікальний бренд - KILOGRAMM.Sushi Project.

 

Екстрасенси на нашій кухні вже починають готувати після 1 гудка у вашому телефоні:

Ми готуємо тільки з моменту замовлення, справжні поціновувачі японської кухні знають - це продукція високої якості, а суші та ролли «з холодильника» - це табу для нас. Замовляючи у Kilogramm, Ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте справжні суші та роли! Швидкість та якість нашої доставки — це запорука міцних стосунків.

 

Ми доставляємо гарний настрій, та це цілком легально:

Головне, що пропонує KILOGRAMM.Sushi Project. — це емоції. За нашою якісною продукцією стоїть велика плідна праця та сотні годин роботи над покращенням наших товарів та сервісу. Українці зобов'язані отримувати більше, смачніше та красивіше.

 

Бути першими? Але це ж було учора, що сьогодні?

Ми не ведемо боротьбу з конкурентами, ми визначаємо правила гри. Ми прагнемо налагодити дружні стосунки з кожним нашим клієнтом, а якщо маємо ціль — зможемо її досягти.

 

Люди кажуть, що за нами підглядає часом Ілон Маск:

Сучасні технології та професійне обладнання на кухні KILOGRAMM.Sushi Project. — це невід'ємна частина процесу. Для найкращих страв не буває дрібниць - найкращим має бути все: і рисоварки, і дошки для нарізки риби, і ножі, і багато іншого.

 

KILOGRAMM.Sushi Project. - сказав, KILOGRAMM.Sushi Project. - зробив:

Сертифіковане харчове виробництво спроектоване з урахуванням специфіки кухні і найсуворіших вимог до чистоти та культури виробництва. Виробництво побудовано у повній відповідності до затвердженого наглядовими органами проектом, регулярно проходить всі необхідні процедури санобробки і контролю. Всі страви готуються в точній відповідності з технологічними картами, без замін інгредієнтів.