Про Нас

Компанія Kilogramm - це справжня команда професіоналів, багато років пропрацювали в кращих японських ресторанах Сум. У нашій роботі зібраний передовий досвід, глибоке знання японської кухні, всіх нюансів приготування страв, - все найкраще.

 

Саме тому нас обирають найвибагливіші клієнти.

Наш девіз: готуємо з любов'ю, доставляємо з радістю!

Якісно готуємо!

 

Професійне обладнання. У японській кухні не буває дрібниць - найкращим має бути все: і рисоварки, і дошки для нарізки риби, і ножі, і багато іншого. Ми використовуємо високоякісне, професійне обладнання.

 

Сертифіковане харчове виробництво спроектоване з урахуванням специфіки японської кухні і найсуворіших вимог до чистоти та культури виробництва. Виробництво побудовано у повній відповідності до затвердженого наглядовими органами проектом, регулярно проходить всі необхідні процедури санобробки і контролю.

 

Висококваліфіковані кухарі, постійний контроль шеф-кухаря. Наша внутрішня система документообігу не пропускає жодної страви без персонального контролю і нагляду досвідченого шеф-кухаря. Ось чому всі наші клієнти говорять: «СУПЕР!».

 

Дуже смачно!

Вишукані рецепти.

Асортимент наших страв складається з оригінальних страв японської кухні і страв, складених за рецептами шеф-кухаря. Всі страви готуються в точній відповідності з технологічними картами, без замін інгредієнтів. Повновагові порції і щедрі граммовки - запорука того, що наші клієнти говорять: «ТАК, СУПЕР СМАЧНО!».

 

Тільки найсвіжіші та сертифіковані, екологічно чисті продукти!

Вся продукція сертифікована, проходить ретельний контроль кухарів і постійний нагляд з боку шеф-кухаря. Найдбайливіше і правильне зберігання, швидкий обіг продукції дозволяє нам доставити до наших клієнтів продукти в їх первозданній свіжості і смаку.

 

Жодних заготовок - готуємо тільки з моменту замовлення.

Японська кухня, і справжні поціновувачі знають - це продукція високої якості, а суші та ролли «з холодильника» - це табу для нас. Замовляючи у нас, Ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте справжні суші та роли!

 

Швидка та якісна доставка! 

 

Суші і роли - дуже ніжні страви, що вимагають для збереження смаку і якості ретельного витримування температурного режиму. Ось чому кожне замовлення ми ретельно пакуємо і доставляємо нашим клієнтам в спеціальних сертифікованих термосумках. Тому всі гарячі страви Ви отримуєте гарячими, а все суші і роли - тієї оптимальної температури, яка їм потрібна, зі збереженням первозданної свіжості і корисних якостей продуктів.

 

Логістика продумана - доставляємо вчасно. Ось чому всі наші клієнти говорять: «ТАК, ЯКРАЗ ВЧАСНО!».